1358

مهندس عزیزاله نیری در اواخر سال 1358 موافقت اصولی تولید ظروف یکبار مصرف را دریافت کردند ، بعد از دریافت پروانه تأسیس سال 1363 در بهبهه جنگ تحمیلی در اهواز شرکت صنایع پلاستیک خوزستان کار خود را آغاز نمود.

در ابتدا با خرید یک دستگاه اکسترودر و یک دستگاه ترموفرمینگ و با در اختیار داشتن یک سالن تولید و یک انبار ، تولید ظروف مصرفی لبنیاتی را آغاز نمود.

1373

در سال 1373 با توجه به تمایل بازار به چاپ کردن و هک کردن مشخصات برند خود بر روی ظروف ، صنایع پلاستیک خوزستان اقدام به خرید و وارد کردن دستگاه چاپ 4 رنگ نمود ، که در سال 1374 با استقبال از مقوله چاپ بر روی ظروف دستگاه ها ارتقاء پیدا کرد و به صورت اتوماتیک و چاپ 5 رنگ خدمات شایان تری به مشتریان ارائه شد.

از اواخر سال 1373 جناب آقای نیری برای اولین بار در ایران اقدام به تولید ظروف مصرفی هواپیمایی ها  نمودند ، تا قبل از این ظروف هواپیمایی از کشورهایی مانند انگلستان ، هلند و بلژیک وارد کشور میشد. تحقق این امر سبب جلوگیری از واردات و از همه مهم تر پیشرفت تولید داخلی و گسترش امر کارآفرینی بود.
​​​​​​​بعد از اضافه شدن ظروف مصرفی هواپیمایی ها در خط تولید برای تأمین قاشق ، چنگال و کارد سالن تزریق به خطوط تولیدی شرکت اضافه شد. صنایع پلاستیک خوزستان در نیمه دهه هفتاد راه اندازی دستگاههایی که در خصوص ست کاتلری ، پک دستمال ، شکرهای تک نفره را جهت ارائه به هواپیمایی ها آغاز کرد.

1375

در اواخر سال 1375 با توجه به بالا رفتن حجم درخواست ها در بازار شرکت اقدام به وارد کردن دستگاههای جدید ترموفرمینگ از کشور کانادا نمود و اقدام به تولید ظروف متنوع بسته بندی خشکبار و ساخت انواع ظروف کیترینگ هواپیمایی نمود ، که از آن زمان فصل جدیدی از تولیدات صنایع پلاستیک خوزستان آغاز شد.

با توجه به افزایش سفرهای هوایی و تأسیس شرکت های هواپیمایی چون کیش ایر 
در اوایل دهه هشتاد صنایع پلاستیک خوزستان اقدام به وارد کردن دستگاههای جدید ترموفرمینگ  با قابلیت تولید بالا در کمترین زمان نمود.

در اوایل سال 1383 صنایع پلاستیک خوزستان به عنوان اولین صادر کننده عمده ظروف یکبار مصرف صادرات خود را به کشورهای حوزه خلیج فارس آغاز نمود .

1383​​​​​​​​​​​​​​

1386

در اواخر سال 1386 با احداث کارخانه شماره 2 علاوه بر تولید ظروف pet , ps   تولیدات ظروف فوم را نیز آغاز نمود وبا توجه به نیاز بازار تعداد دستگاه های به روز دنیا در این صنعت را در خط های تولید خود افزایش داده و به عنوان یکی بزرگترین تولید کنندگان  ظروف یکبار مصرف در ایران شناخته شده است.

در کنار پیشرفت روز افزون ، صنایع پلاستیک خوزستان برای اولین بار در کشور اقدام به تولید ظروف یکبار مصرف آکبندی که به ظروف پرفراژدار در میان مصرف کنندگان معروف می باشد.

یکی از ادعاهای صنایع پلاستیک خوزستان پیشگام بودن در استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در امر تولید ظروف بسته بندی و یکبار مصرف می باشد و تمام تلاش و همت خود را از ابتدای تأسیس تا به امروز در جهت ارائه بالاترین کیفیت به مشتریان خود نموده تا بهترین پاداش که آنهم کسب رضایت مصرف کننده میباشد را بدست آورد.

سبد خرید