درباره شرکت
​​​​​​​صنایع پلاستیک خوزستان
بیشتر بدانید

شركت صنايع پلاستيك خوزستان اولين و معتبرترين شركت توليد كننده فيلم، ورق و ظروف بسته بندي در ایران است كه در سال 1362 تاسیس گردید.

شركت صنايع پلاستيك خوزستان اولين و معتبرترين شركت توليد كننده فيلم، ورق و ظروف بسته بندي در ایران بوده كه در سال 1362 و در سال های جنگ تحمیلی و دفاع 8 ساله تاسیس شده است. از زمان راه اندازی تاکنون، این شرکت به طور مستمر در جهت رشد و ارتقای كميت و كيفيت توليدات خود تلاش کرده و با برخورداري از فناوري هاي روز جهان به عنوان بزرگترین تولیدکننده ظروف یکبار مصرف و بسته بندی، تحولي عظيم در صنعت بسته بندی کشور به وجود آورده است.
اینک صنایع پلاستیک خوزستان نامی مطمئن در صنعت بسته بندی مواد غذایی کشور است که کیفیت مطلوب را از اصول بنیادین فعالیت خود دانسته و موفقیت خود را بر چندین دهه تلاش و کوشش در کنترل کیفیت استوار می داند.
این شرکت همچنین در حوزه مسووليت هاي زيست محيطي نيز با رعايت استانداردها و الزامات جهانی حرکت می کند و رعایت این اصول را دغدغه و عملكرد اخلاقي و انساني خود می داند.
شركت صنايع پلاستيك خوزستان توفيق و تداوم حيات صنعتي خود را تنها منوط به اقدامات درون سازمانی نمي داند، بلکه مشاركت مشتريان فهیم را در حمايت از محصولات برتر و كاملا بهداشتي عاملی موثر برای ترغیب همه ی تولیدکنندگان به گام برداشتن در مسیر درست و رقابت سازنده، همچنین ممانعت از ورود محصولات غيراستاندارد به بازار به شمار می آورد.

سبد خرید